Anasayfa / Actuel / Kilim Uyku Grubu’nun yeni ürünü: BioMedical yatak

Kilim Uyku Grubu’nun yeni ürünü: BioMedical yatak

Uzmanlar geceyle birlikte ağrıların arttığını, bunun da uyku kalitesini düşürdüğünü belirtiyor. Kilim Mobilya Uyku Grubu’nun yeni ürünü BioMedical yatak, özellikle ortopedik ağrı çekenlere rahat bir uyku vaat ediyor. Üretiminde kullanılan özel kumaşın içerdiği aktifler sayesinde BioMedical yatak bütün kasların, dolayısıyla vücudun gevşemesini sağlayarak ağrıların giderilmesine yardımcı oluyor.

Araştırmalar dingin ve kaliteli uyku ile vücut sağlığı arasında paralellik bulunduğunu gösteriyor. Sağlıklı uyku insanların yaşam kalitesini artırırken, vücutta oluşabilecek kas iskelet ağrılarının önüne de geçiyor. Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Kilim’in Uyku Grubu tarafından geliştirilen BioMedical Yatak, bu hassasiyet göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Kilim Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanan BioMedical yatakta kullanılan özel kumaş, dokusundaki aktifler sayesinde bütün vücudun ve kasların gevşemesini sağlıyor ve vücudu dinlendiriyor. Ağrılarda azalma sağlayarak günlük hayatta vücudun daha sağlıklı olmasına ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı oluyor.

5 bölgeli paket yayla ortopedik destek

BioMedical yataktaki özel kumaşın içerdiği aktifler, kaşıntı önleyici/giderici özelliklere de sahip bulunuyor. En küçük bir terlemede bu aktifler cilt üzerindeki ısı reseptörleriyle etkileşime girerek cildin serinlemesini ve ferahlamasını sağlıyor. Ayrıca BioMedical yatak uyku sırasında ısı değişimini koruyor, nem oranını dengeliyor. Çift taraflı kullanılabilen BioMedical yatakta bulunan geliştirilmiş 5 bölgeli paket yay sistemi ise vücudun farklı ağırlık bölgelerine doğrudan ortopedik destek sağlıyor. Bir yandan da bu yay sistemi sayesinde eşler hareket ettiğinde birbirlerini etkilemeden en rahat uyku deneyemini yaşayabiliyorlar.

#hospitality, #hospitalmattress, #biomedical, #healthysleep, #sleep, #furniture, #Kilimmobilya, #mattress, #bedding

Cevapla