Anasayfa / NEWS / Quallofil Air Allerban yorgan ve yastıklarla uyurken vücudunuz da nefes alsın!

Quallofil Air Allerban yorgan ve yastıklarla uyurken vücudunuz da nefes alsın!

Yatak Uzmanı İşbir Yatak’ın Quallofil Air Allerban teknolojisiyle tasarladığı yorgan ve yastıklarıyla, uyku sırasında vücudunuza rahat bir nefes aldırarak güne taze bir başlangıç yapabilirsiniz! Hava geçirgen elyaf bir dolguya sahip Quallofil Air Allerban teknolojisiyle üretilen yorgan ve yastıklar, uykuda ihtiyacınız olan mikro iklimi yatağınıza getirerek yeni doğan güne arınmış olarak uyanmanızı sağlıyor.

 

Quallofil Air Allerban yorgan ve yastıklar, aşırı neme karşı vücudunuzda bir koruma kalkanı oluşturarak, gerekli olan sıcaklık derecesini sabit tutan etkili bir hava sirkülasyonu sunuyor. Bu özelliği ile gece boyunca terleme ya da üşüme nedeniyle bölünen uykuları, deliksiz bir uykuya dönüştürüyor. Anti-bakteriyel özelliğiyle de uyku sırasında hijyenik ortamın oluşmasını destekliyor.

 

Minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak bir araya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşan Quallofil Air Allerban yorgan ve yastıklar,  içeriğinde bulunan içi boş elyaf dolgusuyla gece boyunca vücudunuzda hafiflik etkisi yaratıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği de hayatı kolaylaştıran pratik bir kullanım sunuyor.

 

 

#Quallofil, #pillow, #export, #hometextile, #sleep

Cevapla