Anasayfa / Sleep / İstikbal’den terapi gibi yatak

İstikbal’den terapi gibi yatak

İstikbal’in Amerika’nın konfor ve sağlığı bir araya getiren yatak markası Therapedic ile yaptığı işbirliğinin ürünü olan yeni seri yatakları konfor, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Özel yay sistemiyle uyku sırasında omurgayı destekleyen Therapedic yataklar, güne zinde başlamaya yardımcı oluyor.

Uyku teknolojilerindeki yenilikleri tüketiciyle buluşturan İstikbal, Amerikan yatak konforunun simgesi Therapedic serisi ile sağlık, rahatlık ve şıklığı yatak odalarına taşıyor. Therapedic yataklar için özel olarak üretilen Hourglass sünger teknolojisi, içinde bulunan özel dolgu malzemeleri sayesinde, tüm gece boyunca omuz, kalça ve bel bölgesi destekleniyor. Kişinin uyku kalitesini artıran Therapedic yatak, güne zinde başlamak için birebir. Agility, Backsense, Memory Touch yatak çeşitleri ile bel ve sırt bölgesine destek sağlayan Therapedic yataklar kısa sürede tüketicilerden büyük ilgi gördü.

Bütün gün aynı etkiyi yakalayın

Uyku süresince vücudu her noktadan destekleyen ve vücutta oluşturduğu pozitif etki sadece gece değil gün boyu süren Therapedic yataklar, Hourglass sünger teknolojisiyle omuz kalça ve bel bölgesini destekleyerek rahat ve konforlu bir uyku ortamı sunuyor. Torba yay teknolojisine ek olarak micropocket konfor artırıcılarla da desteklenen yatağın sunduğu rahatlık ve konforun etkisi gün boyu devam ediyor. Viscojel teknolojisinin de kullanıldığı Therapedic yataklarda ayrıca mikro baloncuklar sayesinde mükemmel uyku deneyimi kusursuz bir şekilde sunuluyor.

Yataklarla dost Therapedic bazalar

Therapedic yataklarla uyumlu bir şekilde sunulan Therapedic bazalar da en ileri uyku teknolojileriyle, hem fonksiyonel hem de şık. Therapedic Boston Baza, başlığı, sandık bölümü ve yerden yüksek ayaklarıyla kolay kullanım vaat ederken Therapedic Kansas Baza ise deri görünümlü başlığı, kapitone detayları ve iç hacmi ile rahat kullanım olanağı sunuyor. Yatak odasında daha fazla konfor için tasarlanan Therapedic Relax Yaylı Kasa, özel yay sistemi sayesinde yatağımıza ekstra konfor kazandırıyor.