Anasayfa / Actuel / Doğtaş, pandemi günlerinin izlerini silmek için kardeş topraklara uzanıyor

Doğtaş, pandemi günlerinin izlerini silmek için kardeş topraklara uzanıyor

Doğtaş mobilya, 2020 hedeflerine hızla ulaşıyor. Büyüme hedefleri kapsamında geçtiğimiz günlerde Londra’da mağaza açarak yatırımlarına devam etmişti. Pandemi sürecinde de hızını kesmeyen mobilya firması şimdi de Filistin, Türkmenistan, Karadağ ve Özbekistan’da açtığı mağazalar ile kardeş toprakları mobilya trendleriyle buluşturuyor.

Doğtaş Kelebek grubunun lokomotif markası Doğtaş, yurt içinde ve yurt dışında toplam 400’e yakın mağazayla müşterilerine hizmet veriyor. Geçtiğimiz günlerde yeni yatırımcısıyla birlikte Londra’da açtığı mağazasının yankısı henüz hafızalardayken Doğtaş, yatırımlarını kardeş topraklarda sürdürüyor. 2020 yılı %40 büyüme hedefleri doğrultusunda Filistin, Türkmenistan, Karadağ ve Özbekistan’da mağazaların açılışı gerçekleştirildi. Doğtaş, normalleşme sürecini bir adım ileri taşıyarak gerekli tedbirleri alıp işlerini büyük bir özveriyle yürütüyor. Firma, bu büyümeyi zor günlerin izlerini silecek bir iyileşme fırsatı olarak değerlendiriyor.

2020 başında açıklanan yurtdışındaki mağaza sayısını artırma hedefi doğrultusunda emin adımlarla yollarına devam eden Doğtaş Kelebek CEO’su İsmail Doğan,” 2020’nin ilk yarısı tüm dünyaya büyük bir kaos yaşatan pandemi süreciydi.  Biz de öncelikle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını korumayı amaçlayan tedbirler alarak atlattık fakat yüksek performansta çalışmayı ise hiç bırakmadık, “ dedi. Büyüme hedeflerini yerine getirmeye yönelik adımları atmaya devam ettiklerini ifade eden Doğan,  gerekli önlemleri alarak yatırımlarını hayata geçirip adım adım normalleşme sürecine geçtiklerini kaydetti.  Doğtaş Kelebek CEO ’su yatırımlara devam ederek müşterileriyle daha fazla noktada buluşup yeni iş ve yatırım imkanları da oluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Cevapla